respublika.lt

2018 rugsėjo 21, penktadienis

Vitas TOMKUS: "Su Lietuva - už Žalgirį!"nuotraukos (44)

2009 kovo mėn. 09 d. 08:00:00

 

Vitas TOMKUS, RESPUBLIKOS žurnalistas

Sveikinu visą Lietuvą su Tautos prabudimu.

Remdami “Žalgirį", mes remiame savo Lietuvą. Jau daugel metų narsiausi Lietuvos vyrai ąžuolai kyla į kovą su Tėvynės priešais ir guldo galvas už tėvų gimtinę, įkvėpti istorinio ir pergalingo Žalgirio mūšio.

Neatsitiktinai vienas drąsiausių Lietuvos partizanų būrys, įsteigtas šiaurės Suvalkijoje 1945 m. gegužės mėn., kovojo su rusų okupantais kaip “Žalgirio” rinktinė.

Todėl žalgiriečių dovanota uniforma įteikta man pačios “Žalgirio” vyrų rinktinės mane įpareigoja būti tikru lietuviu ir niekada neišduoti savo Tėvynės Lietuvos.

Drauge turiu prisipažinti, kad šis sportinis kostiumas yra pats brangiausias, kokį kada nors man yra tekę įsigyti…

Prašau suprasti mane teisingai, bet mano šeimoje jau iškilo šiokių tokių nesklandumų.

Problema ta, kad žmona Lina visuomet puošiasi prabangiau už mane. Mudu nuolat dėl to nesutariam: ji sako, kad vyras turi gražiau atrodyti, o aš jai sakau, kad - moteris. O vyras turi atrodyti baisiai, kad visiems būtų baisu prie jo žmonos lįsti.

Būtent dėl to dabar esu labai susirūpinęs: jeigu man kostiumas kainavo tris milijonus, belieka spėlioti - kiek kainuos žmonos suknelė? Turiu vilties, kad ji nepraras sveiko proto ir nuovokos.

Antra vertus, turiu finansinių rezervų.

Ypač daug vilties pasipelnyti teikia “Kauno dienos” laikraštis, kurį įsigijo ir valdo “Hermio” turtingi berniukai. Kai jų dienraštyje prieš kelias dienas poetas Kęstutis Navakas parašė, kad mano milijonai, skirti “Žalgiriui”, keistai kvepia ir kelia jam įtarimą, aš iš džiaugsmo net rankomis suplojau. Žemindamas mane kaip rėmėją Kauno laikraštis niekina ir savo miesto komandą, kuri neva tai išsilaiko įtartinomis lėšomis.

Nuostabu!

Ta proga visiems pademonstruosiu, kaip galima greitai ir be vargo gauti pinigų. Aš kreipiausi į savo advokatus ir jie jau paruošė “Kauno dienai” ieškinį už 9 milijonus litų. Kai tik laimėsiu bylą prieš šmeižikus, visus pinigus pervesiu Kauno “Žalgiriui.”

Tikiuosi, bent šį kartą ponas Navikas nepriekaištaus “Žalgirio” komandai dėl įtartinos pinigų kilmės, nes tuomet jam tektų įrodinėti, kad “Hermio” berniukai yra susiję su mafija.

Dabar viskas priklauso nuo Kauno teisėjų. Labai prašau jų nedelsti su bylų nagrinėjimu, būti savo miesto patriotais ir kuo greičiau suteikti man dar vieną progą paremti “Žalgirį”.

Iš anksto dėkoju ir džiaugiuosi, kad iki to dar nė vienas mano draugas ar pažįstamas, nė vienas kolega ir netgi šeimos bei plačios Tomkų giminės atstovas manęs nepaklausė, kodėl parėmiau “Žalgirį”. Visiems tai buvo savaime suprantama.

Aš didžiuojuosi, kad mane supa tokie žmonės. Tikri lietuviai, mylintys savo garbę ir orumą. Esu tikras, kad mano vietoje taip būtų pasielgęs bet kuris iš trijų milijonų lietuvių. Jeigu tik likimas jam būtų suteikęs tokią nuostabią galimybę.

Kodėl jis pasirinko mano kandidatūrą, niekaip nesuprantu. Negi dėl to, kad mane pravardžiuoja homofobu ir antisemitu?!

Noriu trumpai pasiaiškinti.

Pirmą kartą mane pavadino antisemitu lygiai prieš penkiolika metų. Apie tai paskelbė beveik visi Lietuvos dienraščiai. Už skelbimus sumokėjo – Georgijus Dekanidzė.

Mat prieš tai “Respublika” jo vykdomą vidaus politiką labai kritikavo. Nes man labai nepatiko jo sukurta nacionalinė ekonomikos koncepcija. Buvo lygiai taip pat baisi ir pražūtinga Lietuvai, kaip ir dabartinės mūsų valdžios. Kuomet visus savo pinigus privalome atiduoti tarptautinio sindikato banditams arba subankrutuoti…

Už tą kritiką mane Dekanidzė apskelbė antisemitu. Iš dalies, aišku, jaučiu savo kaltę – apsižioplinau: pagal pavardę pamaniau, kad jis gruzinas. Pasirodo – žydas. Ir dar koks – “vor v zakone”.

Po to man panašiai nutiko su tarptautiniu aferistu ir spekuliantu Sorosu, kuris už du šimtus milijonų litų sugebėjo visus lietuvius intelektualus urmu supirkti – pradedant paprastais profesoriais bei rašytojais ir baigiant žurnalistais bei teisininkais. Kam studijas užsienyje apmokėjo, kam knygelę nupirko, kam neaiškios paskirties institutą sukūrė.

Nieko keisto. Amerikos indėnai savo laisvę irgi į blizgančius veidrodėlius išmainė. Man kur kas keisčiau buvo suprasti ir išsiaiškinti, kodėl Soroso centras Budapešte įkyriai propaguoja narkotikus bei homoseksualizmą?

Kai apie tai parašiau, vėl buvau išvadintas antisemitu. Pasirodo, ir Sorosas – ne vengras, o – žydas…

O iš kur man žinot, kas yra kas? Vos tik pakritikuoju kokį aferistą, mane apkaltina, kad esu antisemitas. O galbūt – atvirkščiai? Galbūt antisemitai yra tie, kurie visus aferistus vadina žydais?..

Galų gale tegul duoda man visų žydų aferistų sąrašą. Tada tikrai žinosiu, ką galima liesti, o ko – ne. Nes jau nebeįmanoma dirbti: kritikuoji gruziną – pasirodo, žydas, vengrą – žydas, lietuvį – Donskis.

Tas pats ir su ta homofobija… Puola mane visi, kas netingi, už tai, kad aš nemyliu vištgaidžių. Ką daryti? Širdžiai juk neįsakysi. Kodėl valdžia mane verčia net mylėti per prievartą? Nebeliko visai jokių teisių Lietuvos piliečiams. Kodėl valdžia, pasitelkdama įstatymus, kuriuos per Europą prastūmė homoseksualai, verčia mane mylėti ir toleruoti tai, kas mano natūrai nuo gimimo nepatinka. Ar aš kaltas, kad toks gimiau, kaip suprantu, nelabai madingos orientacijos.

Tikiuosi, dar nesu Lietuvoje mažumos atstovas, nes pasižiūrėjus nacionalinę televiziją, kartais tokių liūdnų minčių kyla. Gal jau metas pradėti rūpintis savo teisėmis ir galimybe išlikti.

Kaip matom, šiandien Lietuva išgyvena tikrai ne pačius geriausius savo laikus. Todėl nedaug kas gali ir prie Žalgirio pergalių prisidėti. Neverta to giliai imti į širdį. Ne mažiau svarbi yra moralinė parama.

Pasaulinės katastrofos akivaizdoje mes, lietuviai, privalome išlikti vieningi. Patikėkit, pergalė nebe už kalnų. Lietuva vėl bus laisva ir laiminga.

Viskam savas laikas, neskubinkim įvykių, nes galima viską sugadinti.

Mieli Lietuvos patriotai, prieš agituodami už revoliucijas, pradžiai pasiskaitykit istoriją. Kas tokie organizavo, finansavo, importavo, o po to su gražiais šūkiais - už laisvę, lygybę ir brolybę - užgrobė valdžią ir sunaikino milijonus ponų ir vargšų, o kartu - ištisas tautas ir kultūras. Revoliucijos vadų pavardės (tikros, neišgalvotos) dar kartą įrodo - kas tokie skina revoliucijos vaisius...

Todėl labai prašau visų būti išmintingais ir neskubėti šokti pagal dūdelę tų, kurie tik ir laukia, kol Lietuvoje prasidės chaosas. JIE šito labai trokšta. “Žydrieji šalmai” iš Suvienytųjų Nacijų yra visuomet pasirengę pasisiūlyti įvesti tvarką. O jie Lietuvai sentimentų neturi, kaip neturėjo ir buvusioje Jugoslavijoje. Jeigu jų planas pavyks, lietuviams liūdnai pagarsėjęs “bananų balius” ir “guminukai” iš Seimo atrodys kaip nekaltos vaišės.

Lietuviai, nepasiduokime provokacijoms. Viskas bus gerai. Lietuva vėl bus laisva. O kol kas - SU LIETUVA - UŽ ŽALGIRĮ. Žalgiris - tai ne tik krepšinio ar futbolo komandų pavadinimas. ŽALGIRIS - tai Lietuvos kovų ir pergalių simbolis.

Iki šiol vyksta diskusijos, kas laimėjo lemiamą mūšį su Ordinu (blogiu): Vytautas, Jogaila ar trys Smolensko pulkai? Lietuviams - tas pats. Nes ir Vytautas, ir Jogaila buvo lietuviai. Ir net Smolensko pulkai tarnavo Lietuvai.

Todėl drįstu pasikartoti: ŽALGIRIS YRA LIETUVOS LAISVĖS IR PERGALIŲ SIMBOLIS. Nedora juo leisti naudotis nei kalmanovičiams, nei kažkokiems aferistams.

Ar pamenat, ką daro po mūšio kariai nugalėtojai?

Jie neša įveiktų priešų vėliavas, herbus, kitus simbolius ir su panieka meta savo vadams po kojomis... Atimk iš tautos didybės jausmą - šventus protėvių simbolius, po to - kalbą, papročius, savimonę, ir liks tik avių kaimenė, kuriai suvaldyti net nereikės kariuomenės. Užteks šlubo vokiečio su lazda, gubernatoriaus su “ukazu” arba “jevrokomisarės” su juodu diržu...

Negi mes nusigyvensim iki to, kad svetimi mums kailį karštų?

Aš galvojau, kad baudžiavos laikai jau seniai baigėsi.


Pasidalink:
Pasidalink: Facebook Pasidalink: Frype
Straipsnio komentarai
 
  Skaityti komentarus (44)

 • sjd, kuris nėra lietuvis 2009 birželio mėn. 15 d. 12:17:43

  Nesveikas, tu, Tomkai. Gal kada nors suprasi tai (nors dabar tik kaltinsi
  visus kitus - žydus, kitų orientacijų žmones, l.rytiečius, t.t.).
  Ajajaj, kaip gražu ir protinga.

 • ... 2009 gegužės mėn. 18 d. 21:41:29

  kažkoks gaidynas

 • klausimelis toks 2009 balandžio mėn. 18 d. 12:22:00

  Tautos (sirgaliu, trenerio, zaideju - ne pinigingu dedziu) pastangomis
  atgimsta MUSU VMFD ZALGIRIS, tai Jums ponai zurnalistai
  nusviesti neidomu ???

 • Romas 2009 balandžio mėn. 18 d. 10:42:43

  rastas labai geras sprendimas-ieškoti rėmėjų, o ne parazitautis iš
  biudžeto. Mes respublika pora milijonų (kaip y balą), dabar tegul meta
  sabas (jis kažkur dingo). Biudžetas skirtas žmonėms, o ne klubams
  remti. klubas puiki priemonė plauti pnigus, pastebėkite, kai tik
  sumažėjo pinigų, dingo ir sabas, aparatas užstrigo. kaunas turi
  svarbesniu problemu nei žalgiris.

 • ramiai 2009 balandžio mėn. 11 d. 01:37:47

  be panekos ,Tomkus vienintelis kuris paraso taip kaip yra .kodel jus ji
  puolat ,jei nepatinka skaitykit delfi,ar Liet .ryta .ten daug geju reklamos
  .o ar labai esate laimingi ?ir patenkinti valdzios sprendimais ,ir tuo kad
  pazeidziamos zmogaus teises ,ir tuo kad saudo kaip i kurapkas .tylit .ir
  tylekit.

 • jonas 2009 balandžio mėn. 11 d. 01:21:18

  pilnai pritariu,esu zmogus ir noriu kad mano teisiu valdzia nepazeidinetu .

 • SS 2009 balandžio mėn. 02 d. 09:19:48

  Na, kas bent kiek pažįsta klaipėdos šungaidžius žino, kad
  Gaidjurgis turėjo tokį draugelį "Šlemurką"- aktyvų
  pida-ras-tą:)) Už kurį siena stovėjo- labai jau tvirta vyriška
  draugystė nuo zonos laikų juos rišo:)) Kai kažkas tą
  "Šlemurką" "apiformino" už šiknų mylėjimą,
  labai jau gaidjurgis verkė dėl savo draugo:)) p.s. ....nutraukęs
  bylą S.Gaidjurgiui, I. Laucius leido su ja susipažinti
  „Respublikos“ žurnalistei, kuri pagal šios bylos medžiagą
  parašė labai teigiamą straipsnį apie Gaidjurgį, neva jis yra
  šeimos žmogus ir yra neteisingai apšmeižtas“. ...Tomkai ir daugiau
  paskelbė tą šūdgaidžį gaidjurgį liaupsinančių straipsnių
  "respublikoj" ir "VE"...:))

 • Zylė 2009 balandžio mėn. 01 d. 13:46:28

  Remti tokius kaip Kauno zalgiris tai reikia buti visisku kretinu,besmegeniu
  ir protiskai atsilikusiu.Kažkokių lochų,lūzerių komanda pradedant
  vadovais ir baigiant"žaidėjais" atsiprasant.Tai tolygu pedikų
  sajungą paremt.

 • To SS 2009 kovo mėn. 31 d. 09:14:56

  Tomkus apie vištgaidžius rašo, o ne apie gaidjurgius. Nesipainiokit.

 • SS 2009 kovo mėn. 28 d. 10:33:02

  TOMKAI PRIEŠ KELETĄ METŲ LIAUPSINO GAIDJURGĮ, DABAR LIAUPSINA BOSĄ.
  KIEK ATSEIKĖJO "RESPUBLIKAI" GAIDJURGIS IR BOSAS UŽ UŽPAKALIŲ
  LAIŽYMĄ? :)))
  Ar I. Laucius buvo S. Gaidjurgio „stogas“?
  LL šaltiniai teigia, dabartinis Klaipėdos apygardos prokuratūros
  vadovas I. Laucius, turi ką slėpti. Mat aiškėja, kad net ir garsiausias
  Klaipėdos galvažudys Sigitas Gaidjurgis turi jaustis dėkingas I.
  Lauciui.
  „S. Gaidjurgio nusikaltimus ištyrė ne Klaipėdos apygardos
  prokuratūra, bet Generalinė prokuratūra, o Klaipėdos prokurorai ją
  buvo net nutraukę. - pasakojo LL šaltiniai, - Negana to, nutraukęs bylą
  S.Gaidjurgiui, I. Laucius leido su ja susipažinti „Respublikos“
  žurnalistei, kuri pagal šios bylos medžiagą parašė labai teigiamą
  straipsnį apie Gaidjurgį, neva jis yra šeimos žmogus ir yra neteisingai
  apšmeižtas“.
  Kaip žinia, S. Gaidjurgio gaują demaskuoti padėjo vienas
  "tulpinių" gaujos lyderių Virginijus Baltušis. Kai prieš
  kelerius metus pareigūnai sulaikė S. Gaidjurgį ir jo artimiausią
  pagalbininką Renatą Šadeikį, iš pradžių mažai kas tikėjo, jog šį
  kartą pavyks įrodyti nors vieną S. Gaidjurgio nusikaltimą. Šis
  Klaipėdos mafijozas bene 15 metų buvo nesugaunamas, nors apie jį ir
  sklandė legendos. Tačiau šįkart pareigūnai buvo pasirengę: jie
  surinko pakankamai įkalčių, kad būtų galima prie sienos priremti ne
  tik S.Gaidjurgį, bet ir jo gaujos narius. Todėl nieko keisto, jog
  pajutęs gresiančią atsakomybę su teisėsauga sutiko bendradarbiauti
  bene artimiausias S. Gaidjurgiui žmogus – R. Šadeikis. Jam prabilus,
  atskleista net 17 žmogžudysčių.
  Kaip išsisuko A.Bosas?
  Nors dar visai neseniai Valstybės saugumo departamentas savo pažymose
  Antaną Bosą įvardindavo kaip asmenį, palaikantį nuolatinius ryšius su
  nusikalstamo pasaulio atstovais, šiuo metu A. Bosas – klestintis
  verslininkas ir politikas, besipuikuojantis jauna ir gražia žmona
  žurnalo „Žmonės“ viršelyje ir bene kiekviename panašaus žurnalo
  numeryje pasakojantis apie egzotiškas atostogas ir savo turtus. Tačiau
  visai neseniai A.Bosui teko galvoti, kaip išvengti įkalinimo iki gyvos
  galvos bausmės.
  Mat po to, kai Vakarų pramonės ir finansų korporacijos savininkai
  pasidalino šios grupės turtą, buvo bandyta nužudyti vieną iš
  verslininkų Igorį Udovickį, dėl turto besivaidijantį su vienu iš
  korporacijos savininkų – Martynu Gusiatinu.
  Šiuo nusikaltimu įtartas 25 metų klaipėdietis Dainius Jankus, vos
  sulaikytas policijos, pareiškė, kad I. Udovickio nužudymą užsakė
  žurnalo „Žmonės“ viršelio herojus Antanas Bosas. Televizijoje
  pateiktais duomenimis, per pirminę apklausą D. Jankus prisipažino, kad
  nusikaltimo užsakovas yra Seimo narys, tuometinis Aplinkos apsaugos
  komiteto pirmininkas A. Bosas, tuo metu vadovavęs Vakarų Lietuvos
  pramonės ir finansų korporacijai.

 • hermiukai 2009 kovo mėn. 21 d. 18:34:46

  Tomkus susisiko pries Zalgiri su savo remimu pries kelis metus, kai jo
  sumauta Gubernija nesugebejo pervesti i Zalgiri milijono litu... Dabaar
  duoda, grazindamas sena skola. Beja, Vitai ar jau naudoji vaistus nuo
  sizofrenijos? Beieskodamas tu 9 mln is Kauno Dienos (kuri Zalgiri reme, kai
  dar sysiojai i kelnes) ziurek nepasimauk. Linkejimai :)

 • Angel4 2009 kovo mėn. 20 d. 21:07:17

  Vitas Tomkus - Lietuvos metų žmogus! Valio!

 • Владимир Владимирович Путин 2009 kovo mėn. 12 d. 19:29:23

  Томкус! Почему ты собрал так мало людей у
  Сейма? Ленишься, Витас, ленишься... Надо
  больше стараться! Вот раньше, бывало, ты
  лучше крутился для нашей обшей пользы...
  Стареешь, что ли?

 • v.v. 2009 kovo mėn. 12 d. 09:56:22

  Valio! Zvirgzdes poemos autoriui.

 • Vytui 2009 kovo mėn. 12 d. 01:05:05

  Tomkau pirmyn !

 • m2 2009 kovo mėn. 12 d. 00:11:09

  nesuprantu kdoel verkiate... zmones nori ir aukoja... as pats aukojau...
  niekas nepreivartauja, kaip ri skaityti sio straipsnio... keista mada musu
  lietuviu... nepatenkitni viskuo, vis burbame. jei jau jusm taip nepatinak
  tas zalgirris tai ir neaukokita, jei nepatinka sis straipsnis, tai kuriu
  galu skaitote? sedekite namie, ziurekite santaba barbara ir rekite visam
  pasauliu kokia bloga yra toji dzina

 • Triple9 2009 kovo mėn. 11 d. 23:55:19

  O kas Vilniaus Žalgirį išgelbės? jis juk turi daug daugiau ultrų nei
  Lietuvos rytas ir kauno Žalgis sudėjus...

 • rtr 2009 kovo mėn. 11 d. 18:32:11

  Visi krepšininkai - milijonieriai. Dauguma lietuvių - vargšai ubagai,
  kurie dar ilgai turės dėkoti tarybinei tėvynei už gyvenamąjį būstą
  ir visa kita. Toji akcija - tautiečiams pamelžti žinant jų idiotizmą.

 • aferistas aferistus gelbsti 2009 kovo mėn. 11 d. 18:29:42

  "Žalgiris" - aferistų klubas, "Žalgiris" iš USA
  vežė kažkokias paslaugas politiniams aferistams, todėl taip yra ginami.
  Galbūt elektromagnetinius "žaisliukus" psichikai prievartauti?

 • Nesutinku 2009 kovo mėn. 11 d. 14:08:37

  Nesutinku su visais tais, kurie cia kalba apie parama Zalgiriui.
  paasikinsiu kodel. Og todel, kai girdziu istorijas zmoniu, kurie gaudami po
  1500 litu per menesi atsidejo tukstanti ir nusprendzia paaukoti Zalgiriui -
  irkrt taip ir norisi sakyti, kvaily, ka tu darai? Juk visi pukiai zinome,
  kur nukeliaus tie 1000 litu. Milijonierius Maciulis gales pasikeisti savo
  prabangios masinos veidrodeli. Ir kai vasara sitie aukotojai sakys - stai,
  neturiu pinigu ne prie juros nuvaziuoti, Maciulis maus atostogauti i
  Kanarus.
  Kodel Zalgiri turi gelbeti visa tauta, bet ne zaidziantys? Kodel jie
  nepazaidzia uz 3000 ar 4000? Ne, jie nori buti turtuoliai, o jus, visa
  Lietuva, jiems aukokite.
  Supantu, kai Tomkus duoda pinigu - turi ju pakankamai, Paksai, Valinskai,
  Prunskienes ir Uspaksichai uzverte turtais. Bet paprastai zmones?
  As palaikyciau tik tuo atveju, jeigu butu is naujo formuojamas Zalgiris.
  Dingsta visi nomenklaturscikai is Zalgirio ir formuojama komanda be
  zvaigzdziu, be superturtuoliu zaideju - zmoniu, kurie is tiesu zaidzia del
  to, kad tai Zalgiris. Tada paaukociau ir as. Beje, panasus dalykai vyksta
  ir Vilniaus Zalgiryje. Gal is tiesu reikia uzraukti ta sena Zalgiri ir
  pradeti viska formuoti is naujo, idejiniu pagrindu? Vilniaus futbolo klubo
  gerbejai taip ir daro.
  Na, o Kauno Zalgirio atveju tai ka, matau jau daug zmoniu, kurie paaukoja
  ir megina murkdytis jo sloves spinduliuose. As paaukojau, as didvyris, as
  isgelbetojas. Paaukojai, puiku, grazu. nebutina apie tain trimituot visam
  pasauliui. Nes darosi ne tik nebeskanu, o bjauru.

 • m2 2009 kovo mėn. 11 d. 13:41:41

  GO ir kiti, idomus Jus esate zmones.
  visu pirma, tai yra apie BC zalgiri kalbama. Jums skaudu matyti, kad visa
  Lietuva, savo mylima komanda kelia is duobes?
  Primenate daznus delfio lankytojus, kurie vis verkia: Valinskas ta,
  valinksas ana, kublius ta, kubilius ana, prie ko chia tai???
  geriau dirbtumete, kad galetumete pats pasiekti bent daly to, ko pasieke
  Tomkus, kuris geli paremti visos Lietuvos komanda. bet ka jus darote???
  sedite prie kompiuterio, verkslenate, kapstotes ismatose, kas, kur, kada,
  kaip buvo pries 20 metu...
  Esama zalgirio situacija galeciau apibutinti tokiu, paprastesniu,
  kaimieciams suprantamesniu pasakojimu.
  gyveno karta bobute. ji turejo karvute, kuria mylejo visas kaimas. neshe
  jei skaniausius dobilelius. tai labai nepatiko piktajai bobutes kaimynei,
  kuri taip pat turejo karvute. Piktoji kaimyne, kiekviena ryta priduodama
  piena, kaimynams pasakojo, kokia ligota yra bobutes karve, kad jos pieno
  negalima gerti, kad ja reikia nugalabyti.
  Nors bobute ir labai stengesi, irodyti kad jos karvute sveika, bet piktoji
  kaimyne ,vis kapstesi ismatasoe ieskodama prie ko prikibti. neradusi,
  visvien toliau skleide demagogijas pie nebuta karvutes liga. taciau
  atsirado drasus kaimynas, kuris visam kaimui yrode, jog karvute yra sveika,
  mylima ir dar daug metu visa kaimely aprupins sveiku svieziu peneliu.
  kas sioje istorijoje kas???
  karvute - komanda;
  bobute - komandos atstovai, nuolatos neigiantys prasimanymus,
  kaimynas, stojes i bobutes puse - zmogus neabejingas visos Lietuvos
  komandai
  o kas ismatose besikapstanti ir jomis besidrabstanti kaimyne spresti
  paliksiu Jums:
  gal tai tokie kaip Jus, matantys vien tik niurias spalvas ir nepatenkinti
  viskuo...
  gal tai konkurentai, kurie pamirso jog krepsinis yra zaidziamas aiskteje o
  ne uz jos ribu.
  tik noriu dar karta pasidziaugti, kad atsirado drasiu zmoniu, kurie TIKIU
  suburs daugiau zmoniu galinciu padeti komandai ir ZALGIRIS GARSINS LIETUVOS
  VARDA VISAME PASAULYJE...
  ir galiu garantuoti, kad dauguma Jusu neigiamai atsiliepanciu dabar apie
  komanda, isvyke svetur ir noredami prisistatyti, isdidziai tarsite ZALGIRIO
  varda...

 • oi 2009 kovo mėn. 11 d. 13:27:48

  Na p.TOmkaus idejos man idomios bet prie ko cia UAB "Zalgiris" ir
  jo finansines aferos? Nuo kada krepsinio klubas yra kazkoks siblois. Ir dar
  taip prastai zaidziantis.

 • www 2009 kovo mėn. 11 d. 11:12:58

  malacius tomkus, tikras lietuvos patriotas. supranta kas yra zalgiris
  lietuvai.straipsni skaiciau respublikoje , tai turbut geriausias straipsnis
  per paskutini desimtmeti.o jus zalgirio ir tuo paciu lietuvos priesai
  ,duskit ir nedestykit slykciu savo minciu.

 • METAS 2009 kovo mėn. 11 d. 08:11:53

  9:45... SU ZALGIRIU - UZ LIETUVA!

 • G. O. - KGB (?) VETERANUI 2009 kovo mėn. 11 d. 08:00:30

  Iš Tomkaus toks lietuvis, kaip iš Burokevičiaus... Ir propagandos lygis
  jo - tikrai afrikietiškas. Kaip ir jūsų, beje, nes net rašyti be
  klaidų (kaip ir pats Tomkus) lietuviškai nemokate...
  O apie tai, kaip šis Kremliaus bildukas įžūliai panaudojo Sąjūdžio
  pinigus savo antisąjūdiniam tabloidui, geriau paskaitykite pačių
  sąjūdiečių ano meto spaudą. Gal nereiks tuomet čia sekti kvailų
  pasakų...

Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • PRIEMONĖS: Ūkio ministerija siūlo patobulinti pelno mokesčio lengvatos taikymą investiciniams projektams, taip pat ją taikyti elektromobiliams; šios priemonės, pasak ministerijos, svarbios šalies ūkio konkurencingumui ilguoju laikotarpiu.
 • DOVANOS: šalies vadovė Dalia Grybauskaitė Lietuvoje viešėsiančiam popiežiui Pranciškui dovanos nepriklausomybės simbolį - Laisvės varpą ir kūrinio „Gloria Lietuvai“ įrašą.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
reklama
darbas vadyb

Ar jums yra tekę gauti padirbtų pinigų?

balsuoti rezultatai

Ar pažįstate šimtamečių žmonių?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  +13 +16 C

   +12  +14 C

 

   +8  +11 C

  +24  +27 C

   +15  +17 C

 

   +14  +15 C

  8-12 m/s

 2-5 m/s

 

    3-6 m/s

 

USD - 1.1769 PLN - 4.2925
RUB - 78.0670 CHF - 1.1312
GBP - 0.8859 NOK - 9.5885
reklama
Ukis 2018