respublika.lt

2018 rugsėjo 26, trečiadienis

Vitas TOMKUS: "Kuo serga jūsų žiniasklaida?" (96)

2009 kovo mėn. 02 d. 08:00:00

Vitas TOMKUS, “Respublikos” žurnalistas

Savo skaitytojus skubu nuraminti, kad su mūsų, lietuviška, žiniasklaida yra viskas gerai. Nei ji serga, nei pasiligojusi, spardosi kiek gali ir ruošiasi pačiu artimiausiu metu dar ne vienam susimovusiam politikui dantis išmalti.

Taigi šnekos apie greitą lietuviškų laikraščių mirtį bei nepagydomas ligas yra gerokai išpūstos.

Nors, žinoma, sunku paneigti faktą, kad ir sveikame organizme pasitaiko nesveikų ląstelių.

Taip, kai kurios radijo bei televizijos laidos yra akivaizdžiai apsikrėtusios pavojingomis bacilomis, kurios nuodija tautos protą ir sąmonę. Deja, dažniausiai nevisavertiškumo kompleksais serga tų laidų vedėjai, negalintys savarankiškai išsilaikyti ir eteryje pareikšti asmeninę nuomonę. Ligos pernešėjai yra nesveiki žmonės, tikri ligoniai, kurie, šiltai įsitaisę senuko Rakausko kišenėje, įkyriai bukina tautą ir siurbia savo šeimininko bei Spaudos fondo pinigus.

Būtų galima nekreipti į tai dėmesio, jei savo problemų jie nemėgintų įkyriai permesti kolegoms iš dienraščių, kartodami tą patį per tą patį: “Kuo šiandien serga mūsų žiniasklaida?”

Iš pradžių derėtų išsigydyti patiems, o tik po to nustatinėti diagnozes kolegoms.

Rodau pavyzdį: aš esu ne visai sveikas. Man blogai su akim – beveik nematau. Nieko gero artimiausiu metu Lietuvoje neįžiūriu.

Be to, man labai blogai su klausa, nes seniai nebegirdžiu tikrų tautos autoritetų, kurie sutelktų žmones vieningam tikslui ir išvestų jeigu ne į Baltijos kelią, tai bent kuo toliau nuo Soroso propagandininkų arba juos pačius kuo toliau nuo namų pavarytų. O jei užsispirs būti čia, tegul būna ne radijuje, o kalėjime: už Tėvynės išdavimą ir finansuojamą iš užsienio antilietuvišką veiklą. Tik tokiu atveju aš sutinku juos čia toleruoti. Nes dabar gyvenimas per juos nemielas. Kiek galima ramiai stebėti, kai vykdomas dvasinis lietuvių tautos genocidas.

Pasakysiu dar daugiau: tie “šviesuoliai”, donskiai su spurgom, aleksandravičiai su lopatom ir makaraitytės su makarovais man “vienodai šviečia”. Net ne šviečia, ne “tamsumus prašalina”, o jau veikiau ant akių tamsumą uždeda.

Kai pasiklausau jų intelektualių laidų apie toleranciją ir neišvengiamą mūsų globalizaciją, pasijuntu “aklas” it viščiukas. Toks kvailas su savo provincialumu, toks niekingas su savo Tėvyne, toks senamadiškas ir sukriošęs lietuviškas iškasena, aklai prisirišęs prie protėvių kaulų ir jų pasenusios kalbos, nebereikalingų tradicijų ir vertybių, kad kartą net buvau susiruošęs pas savo draugelį Emanuelį jam batų valyti. Bet prisiminęs, koks jis užuomarša, persigalvojau - vis tiek būtų susimokėti užmiršęs.

Visa tai niekis, palyginti su tuo, kas darosi mano psichikai…

Tik prašau, mieli skaitytojai, niekam nepasakoti, ką dabar iš manęs išgirsite. Ne dėl savęs išgyvenu, – dėl jūsų, kad kas neuždarytų priverstinai gydytis. (Manim jau seniai niekas netiki, jei ką parašau – didieji protai ignoruoja arba atsiriboja, o jus gali surišti ir supakuoti, nes savo rinkėjų valdžia dar klauso, tik prieš tai reikia jiems stipriai į langus pabarškinti.)

Tai va, brangūs skaitytojai, jūsų redaktoriui blogai su galva. Man vaidenasi. Vaidenasi, kad Lietuva yra tranų kraštas. Kraštas, kuriame mažai kas dirba, o gerbiami ir aukštinami tik tie, kas daug tauškia ir nieko konkretaus Lietuvai nepadaro.

Beje, nežinau, sutapimas ar ne, bet paūmėjimas man prasideda iškart po to, kai sociologai viešai paskelbia populiariausiųjų politikų sąrašą.

Imkim prezidento V. Adamkaus pavyzdį.

Per pirmąją savo kadenciją, kol jis dar buvo šiek tiek gyvas, kol savarankiškai pakrutindavo tą ar kitą šlepetę (pamenat, vieną net iki Šiaulių iš Amerikos buvo nuspyręs?), per žmonių apklausas jis buvo eilinis Lietuvos politikas. O štai dabar, kai jis absoliučiai nieko neveikia, o su tauta bendrauja tik per televizorių ir tik per “Dviračio žinias”, kai nebegali arba nebenori dėl nieko nervintis, kai iš visos spaudos jam prie kavos Božena padeda tik vieną laikraštį, ir tai ne lietuvišką, o lenkišką – “Kurjer Wilenski”- Jo Ekscelencija Valdas Adamkus-Adamkevičius beveik visą kadenciją išbuvo absoliučiai populiariausias Lietuvos politikas. Štai ką reiškia absoliučiai nieko neveikti.

Ar normalioje šalyje gali taip būti? Gali… Ar atkreipėt dėmesį į tai, kas dabar politikų reitingo lentelėse iš jo atėmė “mylimiausiojo ir populiariausiojo” titulą?

Ogi nei matyta, nei regėta (Lietuvoje) panelė Dalia iš Briuselio. Kol ji darbavosi Lietuvoje kaip finansų ministrė, Dalią Grybauskaitę žmonės per apklausas vertino labai santūriai – kaip eilinę politikę. Užteko jai nusibelsti į Briuselį ir ilgam dingti iš tautiečių akiračio, kaipmat tapo pati populiariausia politike.

Gal ji ten, Briuselyje, ir gerai dirbo Europos labui. Galbūt sėkmingai mus reprezentavo kaip komisarė. Gal net galėjo dar didesnę karjerą padaryti - pavyzdžiui, pažadėjusi globalistams iš energetikos sektoriaus ne tik Ignalinos atominę, bet ir Kauno hidroelektrinę, ir Elektrėnų šiluminę uždaryti, deja, deja, nutarė grįžti į ašarų pakalnę. Ir neapsiriko. Šuolis į pačias viršūnes.

Kas tai – aklas žmonių pasitikėjimas ar griebimasis šiaudo? O gal paprasčiausia baimė, - vis dėlto dama turi juodą karatė diržą, o Lietuvoje oi kaip reikia valdžiai kailį iškaršti.

Tik ar realu sistemos atstovui nugalėti su diržu nusikalstamą sistemą, kurios gijos driekiasi link Briuselio, jame Dalia komisare dirbo, ir link Vašingtono, kuris Adamkaus lūpomis stumia Grybauskaitę. Natūralu, kad po to ji išdidžiai visiems pareiškia, jog jai nereikalingas partijų palaikymas. O kam? Už jos pečių - šitokia galinga partija, pačiuose JAV Kongresų rūmuose, kurios visas pasaulis bijo.

Ar niekam neužkliuvo D. Grybauskaitės išsakyti motyvai, kurie ją neva pastūmėjo siekti prezidento posto? Ta proga priminsiu: “Nutariau balotiruotis, nes man labai sukėlė nerimą riaušės prie Seimo, kurias išprovokavo šalies viduje veikiančios destruktyvios jėgos”. Ar neaišku?

Ji nepasmerkė apsivogusios valdžios, kuri baigia paleisti elgetomis savo liaudį. Jai nekliūna grobstomi milijonai per Briuselio fondus. Ji nesuka sau galvos dėl milijardinių kreditų su milžiniškomis palūkanomis. Jai nepatinka tiktai riaušės. Net tas faktas, kad prieš būsimuosius rinkėjus buvo panaudotos kulkos, jos nenustebino. Kad daugiau nei šimtas protestuotojų buvo įkišti į cypę - nė motais. Nenuriedėjo nė viena ašara jos raudonu skruostu pamačius apgailėtiną padėtį, kurioje atsidūrė jos broliai ir sesės, lietuviai – be darbo, be indėlių, be socialinių garantijų, be saugaus gyvenimo – ir gatvėje, ir namie, kuriuos jau netrukus užgrobs svetimšaliai bankininkai.

Kodėl tokiame chaose D.Grybauskaitei nerimą kelia tik riaušininkai?

Ar tik nebus panelė su žydromis akutėmis ir “juodu karatė diržu” Lietuvai komandiruota kaip paprasta žandarmė?

Ar atsitiktinai ji pirmiausia apsilankė užsienio kapitalo valdomose redakcijose – “Verslo žiniose” bei “Delfyje”, o svita staiga pasipildė Soroso žmonėmis (Darius Kuolys, Vitas Vasiliauskas, dirbantis advokatų kontoroje, kuri, beje, atstovauja zuokiniams “geriems darbams”), kurių tikslas, propaguojant atvirą visuomenę, su protėvių šaknimis išrauti ir sunaikinti lietuvybę.

P.S. Atsiprašau, regis, per daug įsismaginau. Juk įspėjau, kad man negerai su galva, nes vaidenasi visokios nesąmonės. Prašau tučtuojau nuo manęs ir mano tamsių minčių atsiriboti. Kas nespės – aš nekaltas. Kai eurokomisarė ir JAV įgaliotinė D.Grybauskaitė jus priskirs prie “viduje destruktyviai veikiančių jėgų”, bus per vėlu atgailauti. Kaipmat papulsit į tarptautinę savitarpio pagalbos programą, kuri turbūt vadinsis maždaug taip: “Jūs mums iš Gvantanamo – mes jums į Gvantanamą”.


Pasidalink: Pasidalink: Facebook Pasidalink: Frype
Straipsnio komentarai
 
  Skaityti komentarus (96)

 • Vygantas 2009 gruodžio mėn. 25 d. 22:31:05

  Man atrodo kad lietuviai dar nepribrende prie jusu straipsniu ( as jums
  priatariu 200% ). Nesupranta kur suo pakastas. As gyvenau 8 metus JAV, o
  dabar esu Lt. Is ten geriau matosi kur nuves mus globalizmas. Lietuviai
  rupinasi savo pilvais, o patriotu yra tik 5-10% max. Kazkaip reiktu
  pabudinti daugiau zmoniu, bet kaip padaryti tai kai spauda ju rankose. Gal
  galetumet pradeti rasiniu cikla RESPUBLIKOJE apie Federal Reserve System,
  Bilderbergo grupe, EU susikurimo istorija ir t.t. Jei tos temos per rimtos,
  gal apie planetos depopuliacija. Ka jus apie tai galvojate? Jusu laikrastis
  itakingas.

 • Vygantas 2009 gruodžio mėn. 25 d. 22:29:45

  Man atrodo kad lietuviai dar nepribrende prie jusu straipsniu ( as jiems
  priatariu 200% ). Nesupranta kur suo pakastas. As gyvenau 8 metus JAV, o
  dabar esu Lt. Is ten geriau matosi kur nuves mus globalizmas. Lietuviai
  rupinasi savo pilvais, o patriotu yra tik 5-10% max. Kazkaip reiktu
  pabudinti daugiau zmoniu, bet kaip padaryti tai kai spauda ju rankose. Gal
  galetumet pradeti rasiniu cikla RESPUBLIKOJE apie Federal Reserve System,
  Bilderbergo grupe, EU susikurimo istorija ir t.t. Jei tos temos per rimtos,
  gal apie planetos depopuliacija. Ka jus apie tai galvojate? Jusu laikrastis
  itakingas.

 • guga 2009 spalio mėn. 31 d. 17:34:14

  Daugiau neuzsisakysiu laikrascio ir nerekomenduosiu artimiesiems to daryti,
  nes matau, kad is viso praranda sveika nuovoka ir realybes jausma.

 • Vaidilosvainis 2009 rugsėjo mėn. 16 d. 11:44:21

  Įdėmiai raginu visus, Tomkų ligoniu laikančius, neatidėliojant patiems
  pasitikrinti savo psichikos ir nuovokos sveikumą. Nes labai jau jūs
  panašūs į už galvos susigriebusius durnius, šaukiančius "Durniau,
  kepurė dega"...

 • Rita 2009 liepos mėn. 13 d. 15:34:15


  Tokau, Tomkai, ar jums ne farikt?

 • jolanta 2009 gegužės mėn. 27 d. 15:23:07

  Nu jo keistuolis

 • Gaila, 2009 gegužės mėn. 25 d. 18:07:40

  kelis metus skaiciau Respublika,bet ypac po siuometiniu Tomkaus
  opusu,nebeuzsisakysiu,aciu tamstai,Tomkau.

 • Agnė 2009 gegužės mėn. 22 d. 22:37:33

  "Ar tik nebus panelė su žydromis akutėmis ir “juodu karatė diržu”
  Lietuvai komandiruota kaip paprasta žandarmė?" - dvelkia "Dviračio šou"
  įtaka :D

 • Guga 2009 gegužės mėn. 21 d. 23:25:55

  Vitai Tomkau, Jūs esate tiek daug blogo ir neteisingo pridaręs ir
  prirašęs - asmeniškai ar nurodinėjant žurnalistams - kad ir tuos
  Jūsų vadovaujamo laikraščio žurnalistų atsitiktinai aprašytus
  gležnus tiesos stiebelius užtemdo Jūsų goduliui tarnaujantys veiksniai:
  įžūlus melas, primityvus kerštas, žemiausios prabos demagogija.

 • Mantaz 2009 gegužės mėn. 21 d. 15:00:29

  P.S. negi jūs tikrai manot, kad kažkas rimtai priims jūsų kliedesius?
  Nu gaaal, bet tada man iš tikrųjų labai labai liūdna.

 • Mantaz 2009 gegužės mėn. 21 d. 14:56:49

  Dievulėliau tu mano, p.Tomkui tikrai su psichika nekas :D Krizė gal taip
  veikia. Purvasklaidininkas.

 • virga 2009 gegužės mėn. 20 d. 12:09:32

  Ponuliui matyt tikrai vertėtų aplankyti psichiatrą.

 • Egle 2009 gegužės mėn. 19 d. 09:50:08

  Laba diena, p. Tomkau,
  Manau, kad jums su galva yra viskas gerai, kaip ir su issilavinimu ir
  apsukrumu (juk, jei neklystu, esat ir Nepriklausomybes Akto signataras).
  Esme yra tame, kad nuo visu titulu (Elta, Respublika, Nepriklausomybes
  aktas ir k.t.) per daug ispuikote. Labai sveikintinas dalykas yra ieskoti
  teisybes, naudos sau ir savo imonems. Taciau, pasirinkimas pacio
  primytiviausio budo pavercia jus juokingu. Kadangi to ir siekiate -
  sveikinu.

 • Patriotas 2009 gegužės mėn. 15 d. 19:54:28

  Gerbiami lietuviai , neklausykite Tomkaus propagandines tirados . IS sito
  straipsnio aisku kieno interesus igvendina sitas oligarchinis laikrastukas
  , pats Tomkus prisisikes iki ausu , o sita laikrasti ko gero remia
  dujotekana

 • psichas klounas 2009 balandžio mėn. 29 d. 19:49:37

  atvezkite zmogui tableciu, teko dirbti kartu, kitu nuomone-jam nesvarbi.
  Tik palata ga;li padeti

 • Emilija 2009 balandžio mėn. 20 d. 22:37:45

  Sirgti uz Lietuva net labai sveika,tik kas is to?
  Jokiu permainu nera ir nebus.Vien nusiminimas ir neviltis!

 • ar ne taip, a? 2009 balandžio mėn. 20 d. 10:08:16

  suprantu, kad tomkui eilini karta stogas vaziuoja, nes gubernija
  bankrutuoja.

 • petras 2009 balandžio mėn. 17 d. 16:50:30

  Vytas rėksnys ,kuris rėkia dėl valdovų rūmų "po prosbe grupy
  trudiščichsia",dergia atatatymo įdėją, o kodėl nesiima Trakų
  pilies?, naujų bažnyčių statybų, paminklų,ten irgi didele dalim
  naudojamos mokesčių mokėtojų lėšos? "Vakaro žinios"yra piktas
  lakraštukas, kaip "bolševikų pravda", kuriame dvi dienas mažiausiai
  vystoma reikiama tema, po dviejų dienų-dvi dienas kita ir t.t.ir t.t.

 • chypas 2009 balandžio mėn. 02 d. 17:00:48

  Gimiau lietuviu, tokiu ir numirsiu, myliu savo krasta ir gerbiu jos zmones,
  taciau per savo toki, sakykim, vidutini amzeli, niekaip nesuvokiau didesnes
  dalies tautos noro rasti ta, vieninteli-GELBETOJA. Gelbejo amerikonas
  (antra kadencija, beje, gelbsti), rezultatas kaip sapne, t y., gelbetojas
  snaudzia, gelbejamuosius toliau kaip avinus skerdzia. Atskrido
  lakunas-atsidavem nedraugave. FSB atsiunte gelbet Lietuvos suvirintoja-vos
  nepaspringom agurkais berekdami UZ! Zviegem is nevilties, kaip uzkniso
  amzinasis Vedejas-turbut tam, kad maziau telike vaidentusi, su visa
  kompanija i Seima isrinkom ir negana to, kad dabar matom dar dazniau, i ta
  pacia sutve pakvietem dar ir socialkonservatorius (ar koservuotus
  demokratus-kaip nepavadinsi, "partija u nas odna")-pamirse zemes
  ukio sugriovima, Wiliams, saulelydzius bei ziaurias akcijas verslo
  atzvilgiu, matyt tikedamiesi, kad sou bus dar astresni. Ka gi, turim sou
  jydrystvairaz, maza jau niekam neatrodo. Beveik neabejoju, kad geguze
  issirinksim dar viena gelbetoja-Eurogrybu karaliene, kuri aiskiai
  pasake-antikrizine programa yra stipriai per svelni, cituot gerb V. Tomkaus
  straipsnyje paminetu issireiskimu ir riausiu vertinimu nera reikalo, visi
  rastingi. Kiek dar gelbetoju reiks, kad lietuviui akys galu gale
  atsivertu??

 • Pesimistas 2009 kovo mėn. 31 d. 15:46:46

  67. Gydytojas 2009-03-16 14:44:43 rašo:
  Lietuvos žiniasklaida, deja, serga dviem sunkiai pagydomom infekcinėm
  ligom - tomkizmu ir vainauskizmu.
  Tai nėra dvi ligos - tai viena ir ta pati diagnozė: pinigai! Ir visai
  nesvarbu, kas ir už ką juos moka abiems "priešininkams". Kol
  abu laikraščiai (kaip susitarę?) nesusituokusius šaltkalvį ir
  valytoją vadins "sugyventiniu" ir "sugyventine", o
  tokiu pačiu būdu gyvenančius "aukštuomenės" atstovus -
  "gyvenimo draugu" ir "gyvenimo drauge" - tol jie
  (laikraščiai!) man bus vienodai šlykštūs.

 • Ereliui 2009 kovo mėn. 31 d. 09:12:07

  Tomkus nenorėjo būti prezidentu. Jis norėjo tą "šaraškino
  kontorą" uždaryti. Bet jam neleido. Ir penkmetį turėjom Boženą.
  Bože, Bože...

 • degradavusi Respublika 2009 kovo mėn. 30 d. 10:44:36

  Klausimas : "Kaip nutiko, kad Lenkijoje didelio dienraščio (Gazeta
  Wyborcza) didelis redaktorius (Adamas Michnikas) galėjo neužleisti
  pilietinės visuomenės apkasų, neužmiršti intelektualinių savos
  visuomenės apšvietos ir informavimo užduočių, netapti paprastu nauju
  turtuoliu nuvorišu (pvz., Tomkumi)?" Atsakymas : paprastai ir
  lengvai, palygink lenkų/lietuvių orumą ir Michniko/Tomkaus smegenines...

 • degradavusi Respublika 2009 kovo mėn. 30 d. 10:04:33

  Tikrai įdomu, o kokiu būdu "Lietuvoje su jos visa menkute reklamos
  rinka nedidelio tiražo ir menkos redakcinės kultūros dienraščio
  savininkas galėjo įsigyti didžiulę pelningai dirbusią alaus
  daryklą arba krepšinio sporto klubą?" Stebint Tomkaus&CO
  demagogijas ir pelnijimosi būdus, aiškėja, kad dalis šiandieninio
  Valatkos lytas.lt komentaro jau išsipildžiusi...

 • erelis 2009 kovo mėn. 28 d. 12:33:13

  Prisiminiau, kad pats Tomkus norejo buti prezidentas. Tik nezinau, kodel
  nepavyko.

 • SS 2009 kovo mėn. 28 d. 10:33:29

  TOMKAI PRIEŠ KELETĄ METŲ LIAUPSINO GAIDJURGĮ, DABAR LIAUPSINA BOSĄ.
  KIEK ATSEIKĖJO "RESPUBLIKAI" GAIDJURGIS IR BOSAS UŽ UŽPAKALIŲ
  LAIŽYMĄ? :)))
  Ar I. Laucius buvo S. Gaidjurgio „stogas“?
  LL šaltiniai teigia, dabartinis Klaipėdos apygardos prokuratūros
  vadovas I. Laucius, turi ką slėpti. Mat aiškėja, kad net ir garsiausias
  Klaipėdos galvažudys Sigitas Gaidjurgis turi jaustis dėkingas I.
  Lauciui.
  „S. Gaidjurgio nusikaltimus ištyrė ne Klaipėdos apygardos
  prokuratūra, bet Generalinė prokuratūra, o Klaipėdos prokurorai ją
  buvo net nutraukę. - pasakojo LL šaltiniai, - Negana to, nutraukęs bylą
  S.Gaidjurgiui, I. Laucius leido su ja susipažinti „Respublikos“
  žurnalistei, kuri pagal šios bylos medžiagą parašė labai teigiamą
  straipsnį apie Gaidjurgį, neva jis yra šeimos žmogus ir yra neteisingai
  apšmeižtas“.
  Kaip žinia, S. Gaidjurgio gaują demaskuoti padėjo vienas
  "tulpinių" gaujos lyderių Virginijus Baltušis. Kai prieš
  kelerius metus pareigūnai sulaikė S. Gaidjurgį ir jo artimiausią
  pagalbininką Renatą Šadeikį, iš pradžių mažai kas tikėjo, jog šį
  kartą pavyks įrodyti nors vieną S. Gaidjurgio nusikaltimą. Šis
  Klaipėdos mafijozas bene 15 metų buvo nesugaunamas, nors apie jį ir
  sklandė legendos. Tačiau šįkart pareigūnai buvo pasirengę: jie
  surinko pakankamai įkalčių, kad būtų galima prie sienos priremti ne
  tik S.Gaidjurgį, bet ir jo gaujos narius. Todėl nieko keisto, jog
  pajutęs gresiančią atsakomybę su teisėsauga sutiko bendradarbiauti
  bene artimiausias S. Gaidjurgiui žmogus – R. Šadeikis. Jam prabilus,
  atskleista net 17 žmogžudysčių.
  Kaip išsisuko A.Bosas?
  Nors dar visai neseniai Valstybės saugumo departamentas savo pažymose
  Antaną Bosą įvardindavo kaip asmenį, palaikantį nuolatinius ryšius su
  nusikalstamo pasaulio atstovais, šiuo metu A. Bosas – klestintis
  verslininkas ir politikas, besipuikuojantis jauna ir gražia žmona
  žurnalo „Žmonės“ viršelyje ir bene kiekviename panašaus žurnalo
  numeryje pasakojantis apie egzotiškas atostogas ir savo turtus. Tačiau
  visai neseniai A.Bosui teko galvoti, kaip išvengti įkalinimo iki gyvos
  galvos bausmės.
  Mat po to, kai Vakarų pramonės ir finansų korporacijos savininkai
  pasidalino šios grupės turtą, buvo bandyta nužudyti vieną iš
  verslininkų Igorį Udovickį, dėl turto besivaidijantį su vienu iš
  korporacijos savininkų – Martynu Gusiatinu.
  Šiuo nusikaltimu įtartas 25 metų klaipėdietis Dainius Jankus, vos
  sulaikytas policijos, pareiškė, kad I. Udovickio nužudymą užsakė
  žurnalo „Žmonės“ viršelio herojus Antanas Bosas. Televizijoje
  pateiktais duomenimis, per pirminę apklausą D. Jankus prisipažino, kad
  nusikaltimo užsakovas yra Seimo narys, tuometinis Aplinkos apsaugos
  komiteto pirmininkas A. Bosas, tuo metu vadovavęs Vakarų Lietuvos
  pramonės ir finansų korporacijai.

Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • SCENARIJUS: trečiadienį Seimo Audito komiteto posėdyje bus pristatytas Lietuvos ekonominės raidos scenarijus 2018-2021 m. bei Valstybės kontrolės išvados dėl jo; taip pat bus skiriamas dėmesys strateginio planavimo ir biudžeto formavimo sistemos pertvarkai.
 • TARŠA: Seimo Aplinkos apsaugos komitete trečiadienį bus svarstoma vandens valymo įrenginių kontrolė, analizuojant Kėdainių ir Vilniaus vandens telkinių taršos atvejus.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
reklama
darbas spaudoj

Ar dar vis turite neiškeistų litų?

balsuoti rezultatai

Ar jums su darbdaviu pavyksta susitarti dėl atostogų datos ir terminų?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

  +2   +10 C

   +8   +13 C

 

   +10  +12 C

  +9  +13 C

   +16  +17 C

 

   +13  +15 C

  15-18 m/s

 3-7 m/s

 

    2-6 m/s

 

USD - 1.1777 PLN - 4.2930
RUB - 77.3603 CHF - 1.1376
GBP - 0.8943 NOK - 9.5713
reklama
Ukis 2018